Веб-ресурси на допомогу викладачу

 

Офіційні

Урядовий портал - http://www.kmu.gov.ua/control

Веб-портал органів виконавчої влади України. Як зазначається на порталі, це одне з найпотужніших джерел офіційних, а отже достовірних, даних з різних сфер діяльності органів виконавчої влади. Тут можна скористатись нормативно-правовою базою, дізнаються про структуру міністерств, відомств, облдержадміністрацій, їх керівництво і функції, інформаційними матеріалами субпорталу “Прес-центр”. 

Урядовий портал – плід спільної роботи широкого кола урядовців, журналістів, дизайнерів, ІТ-фахівців, перекладачів (інформація подається трьома мовами) тощо. Переваги Порталу високо оцінені спеціалістами як в Україні, так і за її межами.

 

Міністерство освіти і науки України - http://www.mon.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

 

Портал освітян України - https://www.pedrada.com.ua

 

Освіта http://osvita.ua 

 

Різне

 

Все для вчителя інформатики - http://informatik.pp.ua/

 

Всеосвіта для викладачів всіх дисциплін - https://vseosvita.ua/library/informatika

 

Методичний портал для викладачів усіх дисциплін - http://metodportal.com

Освітній проект бібліотека розробок - https://naurok.com.ua/journal

 

Інформатика та інформаційно-комунікаційні технології - http://www.klyaksa.net

 

Сайти викладачів  - http://urok-informatiku.ru

http://dmitrenkosv.ucoz.ua/dir/11  

 

 Учительський журнал, розробки уроків - http://www.teacherjournal.in.ua