Веб-ресурси на допомогу студенту

 

Офіційні

Урядовий портал -

 http://www.kmu.gov.ua/control

Веб-портал органів виконавчої влади України. Як зазначається на порталі, це одне з найпотужніших джерел офіційних, а отже достовірних, даних з різних сфер діяльності органів виконавчої влади. Тут можна скористатись нормативно-правовою базою, дізнаються про структуру міністерств, відомств, облдержадміністрацій, їх керівництво і функції, інформаційними матеріалами субпорталу “Прес-центр”. 

Урядовий портал – плід спільної роботи широкого кола урядовців, журналістів, дизайнерів, ІТ-фахівців, перекладачів (інформація подається трьома мовами) тощо. Переваги Порталу високо оцінені спеціалістами як в Україні, так і за її межами.

 

Міністерство освіти і науки України - http://www.mon.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

 

Освіта - http://osvita.ua 

 

Різне

 Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті -

 http://www.olymp.vinnica.ua

 Всеукраїнський центр олімпіад школярів в Інтернеті. Зазвичай публікуються матеріали олімпіад, результати їх проведення та інформація щодо проведення нових. Також тут можна подивитись архів матеріалів проведення олімпіад минулих років. Є можливість залишити відгук про сайт в Гостьовій книзі.

 

Ілюстрований самовчитель по Microsoft Office 2010 - http://msoffice.if.ua

 Microsoft Word 2010

Microsoft Excel 2010

Microsoft Outlook 2010

Microsoft PowerPoint 2010

Microsoft Access 2010

 

 Ілюстрований самовчитель Front Page - http://verstweb.info

·       Що таке Інтернет

·       Програма FrontPage

·       Створення Web-вузла за допомогою майстрів і шаблонів  

·       Використання таблиць в оформленні Web-сторінки

·       Використання зображень, звуку і відео для оформлення Web-сторінки

·       Створення текстових і графічних гіперпосилань

·       Формування завдань і звітів

·       Використання документів Microsoft Office при створенні Web-сторінок

·       Публікація Web-вузла

·       Додаток. Установка програми FrontPage

  

Інтерактивні технології http://westukr.itgo.com

 

Для вчителів інформатики - http://galanet.at.ua/dir/0-0-1-117-20

 Календарні, тематичні, поурочні плани, конспекти уроків, розробки уроків, тести і багато чого іншого безкоштовно/

 

Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"- http://informatuka.info

 

Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій" - http://www.informatuka.info

 

Портал Знань http://www.znannya.org

 "Портал знань — відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення."

 

Острів знань - http://ostriv.in.ua

 Освітній шкільний інтернет-портал "Острів Знань" призначений для користувачів молодшого, середнього та старшого шкільного віку, вчителів-предметників, вихователів, керівників закладів шкільної та позашкільної освіти, батьків, всіх зацікавлених в покращенні навчально-виховного процесу та розвитку дитини як гармонійної особистості. "Острів Знань" покликаний не замінювати традиційну освіту, а доповнювати її, сприяти закріпленню знань, отриманих учнями в навчальних закладах. Це перший в Україні інтернет-ресурс, за допомогою якого юні та дорослі відвідувачі зможуть не тільки проявити себе, оприлюднити власну геніальну ідею та знайти шлях для втілення її в життя, а й весело та корисно поспілкуватись з цікавими співрозмовниками, знайти відповідь на дотепні, серйозні питання, погратись і отримати нові знання.

 

Електронні підручники -  https://mon.gov.ua/ua/tag/pidruchniki

 

 Освітній портал -  http://www.osvita.org.ua  

Має велику кількість посилань на різні теми присячені освіті - це і перелік ВНЗ України, новини освіти та науки, статті з питань освіти, реферати, курсові, навчальні курси. Інформація для абітурієнтів, студентів. Ресурси з дистанційної освіти. Всі бажаючі обговорити проблеми освіти мають можливість скористатися послугами Форуму.

 

Всеукраїнський шкільний портал - http://www.school.ed.net.ua

Інформація про середні навчальні заклади України, курси дистанційної освіти, мультимедійні підручники, новітні розробки на допомогу навчальному процесу.

 

 LearningApps.orghttps://learningapps.org/about.php

є сервісом для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії

 

Видавництво "Ранок" - https://www.ranok.com.ua/cat/navchalqna-literatura-494.html

Лідер вітчизняного ринка навчальної, методичної та дитячої літератури ТОВ Видавництво «Ранок» засновано Віктором Кругловим 1997 року (м. Харків) і вже 21 рік плідно працює на книжковому ринку України, в інших країнах.

 

Онлайн тести, кросворди, логічні ігри -

https://onlinetestpad.com/ua/tests/informatics

http://testinform.in.ua  

 

Онлайн курси - https://www.ed-era.com/courses

 

Дистанційна освіта інформатика - https://dystosvita.gnomio.com

 

Інтернет-олімпіади - https://xn--n1ai2db.xn--j1amh      http://olymp.lpnu.ua/o-it-1round-7-11.html  

 

10 найкращих онлайн-бібліотек з електронними книжками українською мовою - https://megabite.ua/articles/10-najkrashih-onlayn-bibliotek-z-elektronnimi-knijkami-ukrainskou-movou.html   

 

Видеоуроки на youtube -   https://www.youtube.com/results  =видеоуроки+по+информатике+10+класс

 

  ІТ-книга. Традиційні та електронні підручники з інформаційних технологій  -  http://itknyga.com.ua 

 

         Віртуальні екскурсії - http://itgallery.ru/virtualnaya-excursiya/ 

 

           Google запустил 3D-экскурсии по лучшим музеям мира - 

https://artsandculture.google.com/project 

 

Українська Вікіпедія - https://uk.wikipedia.org