Цільова творча програма над якою працюю:

«Я – Ми – Сім’я - Батьківщина».

 Виховна робота в групі побудована на основі реалізації проекту:

                   Напрямки життєтворчості:

• Виховання свідомого громадянина – патріота України;

• Формування культури між етичних відносин;

• Формування моральної особистості;

Основна мета. Формування моральності особистості (доброти, взаєморозуміння, милосердя, віри у творчі можливості людини, терпимості до людей, культури спілкування, культивування інтелігентності).

Основні завдання. Формування в учнів різнобічних духовних потреб та інтересів, створення умов для їх самореалізації у різних видах художньої творчості, виховання естетичної активності та способів її виявлення в кінцевому результаті формування внутрішньої культури.

Виховнаробота спрямуванаи на формування в учнів свідомого громадянина України, девізом якого є: «Від моїх вчинків і дій залежить доля моєї країни, мого народу, моє власне майбутнє, я за все це відповідаю перед законом і ближніми».З цією метою проведені

такі заходи:


Відкрита виховна година

до Дня  визволення України від німецько-фашиських загарбників

на тему:

 

"А пам'ять  священна..."

Download
Виховна година до Дня Перемоги.doc
Microsoft Word Document 2.5 MB
Урок мужності:

"Віддам життя заради Батьківщини"

Download
Віддам життя заради батьківщини.docx
Microsoft Word Document 27.9 KBВідкрита виховна година

тема: "Вертеп"

Download
ВЕРТЕП СЦЕНАРІЙ.doc
Microsoft Word Document 822.5 KB
Відкрита виховна година

тема: "Пекучий біль мого народу"

             Мета: донести до сердець молоді одну із найтрагічніших сторінок історії України - голодомор 1932 – 1933 років, вшанувати пам’ять його жертв; формувати в учнів національну самосвідомість, ціннісні орієнтації.

             Людина не живе в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу. Зараз країна перебуває в процесі національного та історичного самовизначення, наново осмислює події давнього і недавнього минулого, особливо ті, що стали фатальними, трагічними віхами її історії. Питання про визнання Голодомору актом геноциду є для України дуже гострим. Отож, озиратися треба, щоб пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився.